PMXnet s.r.o. - Váš lokálny poskytovateľ internetu
     
 
:: ÚVOD
:: AKTUALITY
:: PRIPOJENIE
:: POČÍTAČE
:: CENNÍK
:: PODPORA
:: NA STIAHNUTIE
:: KONTAKT
:: F.A.Q.
 
 
 
 
:: hľadať ::
Google
hľadať na webe
iba pmxnet.sk

 

 

 

 

 
INTERNET ZDARMA NA 5 MESIACOV !!! 19. januára 2010


Vážení zákazníci, sme radi, že PMXnet s.r.o. Vám ako prvá spoločnosť prináša optický internet do regiónu Hnúšťa. Odteraz môžete naplno využívať kvalitu a rýchlosť internetu optikou na všetkých sídliskách v Hnúšti, a to na sídlisku na ul. Klokočovej, 1.mája, Nábrežie Rimavy, SNP, M. R. Štefánika a Vl. Clementisa.
S novou štruktúrou siete prinášame aj nový cenník. Prinášame ešte ďalšie výhody! Máte automaticky možnosť využívať pripojenie aj po skončení viazanosti a to zdarma až po dobu 5 mesiacov!!! Bližšie informácie vám poskytneme v priestoroch našej spoločnosti, alebo telefonicky na číslach uvedených v časti KONTAKT.

Otváracie hodiny predajne PMXnet 28.decembra 2009

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám zmenu otváracích hodín v predajni počas nasledujúcich dní:

  • 28. december 2009 - pondelok - od 9:00 do 13:00
  • 29. december 2009 - utorok - od 9:00 do 13:00
  • 30. december 2009 - streda - od 9:00 do 13:00
  • 31. december 2009 - štvrtok - zatvorené

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný Nový rok 2010.

AKTUALIZÁCIA - INTERNET OPTIKOU už aj v HNÚŠTI ! 21.decembra 2009


AKTUALIZÁCIA - Vážení zákazníci, sme radi, že PMXnet s.r.o. Vám ako prvá spoločnosť prináša optický internet do regiónu Hnúšťa. Odteraz môžete naplno využívať kvalitu a rýchlosť internetu optikou. Ako darček a poďakovanie, Vám počas vianočných sviatkov prinášame skutočný neobmedzený internet. Všetci zákazníci pripojení priamo optickým vláknom nebudú mať rýchlosť pripojenia v tomto období obmedzovanú. Toto zvýhodnenie sa týka zákazníkov na všetkých sídliskách v Hnúšti, a to sídlisko na ul. Klokočovej, 1.mája, Nábrežie Rimavy, SNP a Vl. Clementisa.
A je to tu! V priebehu tohto dňa Vám prinesieme radikálnu zmenu v poskytovaní internetu. Superrýchly internet optickým vláknom dostupný v Hnúšti od spoločnosti PMXnet, s.r.o. Jedine u nás možete naplno využiť to, o čom iní iba snívajú. Všetko to prebehne už dnes, v piatok 18. decembra 2009 a počas transformácie celej siete dojde k viacerým kratším, či dlhším výpadkom. O celej akcii vás budeme priebežne informovať. Bližšie informácie vám poskytneme v priestoroch našej spoločnosti, alebo telefonicky na čísla uvedené v časti KONTAKT.

Telefónne číslo na novú poruchovú službu ! 20.august 2009
Vážení zákazníci, v rámci ďalšieho skvalitnenia služieb vám oznamujeme, že od 1. septembra prichádzame s úplne novou poruchovou službou, ktorá bude operatívne príjmať a ďalej vyhodnocovať vaše nahlásené poruchy. S účinnosťou novej poruchovej služby, bude aj nové telefónne číslo 0911 791 682, ktoré bude slúžiť iba na nahlasovanie porúch. Na doterajších čislach už poruchy preberané nebudú. Za porozumenie ďakujeme. Bližšie informácie sa dozviete v KONTAKTOCH.
Ďalšie navyšovanie rýchlosti pripojenia internetu - aktualizované 1.august 2009
Dňa 1.augusta 2009 sme pre všetkých klientov skvalitnili pripojenie k internetu. Zvýšili sme celkovú kapacitu linky o ďalšich 10MB z pôvodných 40MB na 50MB, čo v konečnom dôsledku prinesie viac stability a menej kolisania rýchlosti pripojenia v závislosti počtu pripojených zákazníkov. čítajte viac...
Beach volley cup 12.mája 2009

Rekico PausaCaffé Vás pozýva 27.júna 2009 na 2.ročník turnaja v plážovom volejbale. Rimavská Sobota – Zelená voda - Kurinec
Technické ustanovenia: Zahájenie turnaja : 27.6.2009 o 8,30 hod
Pravidlá: medzinárodné pravidlá plážového volejbalu úpravy budú oznámené na mieste.
Rozlosovanie: bude oznámené na mieste podľa počtu prezentovaných družstiev. Hrá sa v dvoch základných skupinách : A - profesionáli B - rekreační nadšenci. Počet hráčov v poli – 3 z toho musí byť jedna žena. Štartovné a registrácia - do 15.6.2009 , po tomto termíne nebude možné sa prihlásiť! V cene štartovného je guláš, pivo, kofola, káva. Každý divák do 5 rokov dostane prekvapenie. Ďalšie informácie sa dozviete na http://volejbal.pmxnet.sk

Internet už aj v Rim. Zalužanoch a v Lehote n/ Rimavicou 17.apríla 2009

Dňa 16.apríla 2009 sme plošne rozšírili poskytovanie internetu. Prinášame tak vôbec ako prvý poskytovateľ vysokorýchlostný internet aj do domácností v Lehote nad Rimavicou. Od teraz môžu internet od našej spoločnosti využívať zákazníci v Hnúšti, v Klenovci, v Rim. Brezove, v Rim. Bani, v Rim. Zalužanoch a v Lehote nad Rimavicou.
Ďalšie informácie sa dozviete na e-mailovej adrese kontakt@pmxnet.sk, alebo na našich telefónnych číslach, ktoré sú uvedené v KONTAKTOCH.

COMFOR 13. marca 2009

Rozšírili sme pre Vás ponuku našich služieb. Od tohto mesiaca sme sa stali výhradným zástupcom predajnej siete počítačov COMFOR. COMFOR = Váš špeCialista na počítače, internet a digitálny svet.

Viacej sa dočítate v našej ponuke... čítajte viac

Euro Kalkulačka 10.novembra 2008

Vážený zákazníci, pripravili sme pre vás eurokalkulačku, ktorá sa dá jednoducho stiahnuť a spustiť. Je to jednoduchý EXE súbor, ktorý nie je potrebné inštalovať. Sťahovať túto eurokalkulačku je možné priamo aj z našich stránok v sekcii   :: NA STIAHNUTIE .

Viacej sa dočítate v našom cenníku... čítajte viac

Výmena technologických zariadení a plánované prerušenie internetového pripojenia - doplnené 29.októbra 2008

Vážený zákazníci, dňa 29. októbra 2008 v doobedňajších hodinách, bude prerušovaná prevádzka internetového pripojenia z dôvodu prestavby chrbticovej časti siete a výmeny jednotlivých zariadení. Výmena týchto zariadení má prispieť k zvýšeniu stability pripojenia do internetu a zároveň aj k navýšeniu jej rýchlosti. Za prerušenie konektivity sa všetkým ospravedlňujeme. PMXnet, s.r.o.

Doplnené: Výmenu zariadení sme začali o cca 11:30.... čítajte viac

Prerušenie dodávky elektrickej energie 27.júla 2008
Z dôvodu plánovaných prác na elektrickom rozvodnom zariadení zo strany SSE Žilina a T-Gum Hnúšťa, bude dňa 28.júla 2008 od 6:00 hod. až do 29.júla 2008 18:00 hod. odstávka elektrickej energie na centrálnych servroch. Z tohto dôvodu bude internet od spoločnosti PMXnet poskytovaný v núdzovom režime a centrálne servre budú napájané záložným agregátom. Za občasné výpadky internetu sa vopred ospravedlňujeme. Ďalšie informácie sa dozviete na adrese kontakt@pmxnet.sk alebo na našich telefónnych číslach, ktoré sú uvedené v KONTAKTOCH.
Nový cenník PMXnet 20.júna 2008

Vážení zákazníci, spoločnosť PMXnet, s.r.o. upravuje cenník za poskytovanie služieb týkajúcich sa poskytovania internetu. Úpravou sa znižujú ceny za zriadenie služby. Nový cenník vstúpi do platnosti od 1.júla 2008. Čítajte viac....

Zmena pracovných hodín 29.apríla 2008

Vážení zákazníci, dňa 2.mája 2008, t.j. v piatok, bude predajňa PMXnet-u zatvorená z dôvodu čerpania dovolenky. V prípade potreby, sme stale dostupní na mobilných číslach uvedených v kontaktoch.

Výpadok internetového pripojenia 22.marca 2008

Vážení zákazníci, dňa 22.marca 2008 v čase cca od 14:15 do 18:15 bol zaznamenaný výpadok internetu, pre problemy s elektrickým napájaním technologických zariadení. Poruchu sa podarilo odstraniť až o 18:15, kedy bola zároveň aj obnovená prevádzka internetu.

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté nepríjemnosti, spôsobené týmto výpadkom a ďakujeme za pochopenie. V prípade akýchkoľvek nejasností sa môžete obrátiť na naše kotaktné telefónne čísla.

Výmena technologických zariadení 29.januára 2008

Vážený zákazníci, dňa 30. januára 2008 v doobedňajších hodinách, bude prerušovaná prevádzka internetového pripojenia z dôvodu prestavby chrbticovej časti siete a výmeny jednotlivých zariadení. Výmena týchto zariadení má prispieť k zvýšeniu stability pripojenia do internetu a zároveň aj k navýšeniu jej rýchlosti. Tieto zmeny majú súvis s plánovaným navyšovaním konektivity. Za prerušenie konektivity sa všetkým ospravedlňujeme. PMXnet, s.r.o.

Sponzorský dar pre VK Iskra Hnúšťa 12.decembra 2007

Dňa 7.12.2007 v Hnúšti odovzdal konateľ spoločnosti PMXnet, s.r.o., Erich Pauko za prítomnosti primátora mesta Hnúšťa Mgr. Michala Bagačku predsedovi volejbalového klubu VK Iskra Hnúšťa Ing. Jurajovi Remeňovi, symbolický šek v hodnote 20.000Sk. Tento sponzorský dar sa naša spoločnosť rozhodla venovať uz po tretí krát. Čítajte viac...

Urgentný výpadok služieb, Liptovský Mikuláš a Hnúšťa - doplnené 28.novembra 2007

Vážení zákazníci, chceli by sme vás informovať o urgentnom výpadku služby, ktorý bude v Liptovskom Mikuláši a v Hnúšti. Dôvodom sú úpravy na prenosovej trase nášho poskytovateľa internetu.

Výpadok prebehne v týchto termínoch:

 • 23.11.2007 od 05:30 na približne 10 minút
 • 25.11.2007 od 00:01 na približne 10 minút

V súvislosti s predchádzajúcimi výpadkami, Vás chceme informovať o pokračovaní prác nášho dodávateľa na prenosovej trase. Ďalší výpadok bude uskutočnený dňa:

 • 01.12.2007 v čase od 00:01 do 00:10 hod

Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté nepríjemnosti, spôsobené týmto zásahom a ďakujeme za pochopenie. V prípade akýchkoľvek nejasností sa môžete obrátiť na naše kotaktné telefónne čísla.

Prerušenie prevádzky Internetu 14.novembra 2007

Vážený zákazníci v dňoch 14. a 15. novembra 2007 bude prerušovaná prevádzka internetového pripojenia z dôvodu prestavby chrbticovej časti siete a výmeny jednotlivých zariadení. Táto prestavba má prispieť k zvýšeniu stability pripojenia do internetu a zároveň aj k navýšeniu jej rýchlosti. Tieto zmeny majú súvis s plánovaným navyšovaním konektivity. Za prerušenie konektivity sa všetkým ospravedlňujeme.
S pozdravom PMXnet, s.r.o.

Prerušenie dodávky elektrickej energie 30.júla 2007
Z dôvodu plánovaných prác na elektrickom rozvodnom zariadení zo strany SSE Žilina a T-Gum Hnúšťa, bude dňa 30.júla 2007 od 6:00 hod. až do 31.júla 2007 18:00 hod. odstávka elektrickej energie na centrálnych servroch. Z tohto dôvodu bude internet od spoločnosti PMXnet poskytovaný v núdzovom režime a centrálne servre budú napájané záložným agregátom. Za občasné výpadky internetu sa vopred ospravedlňujeme. Ďalšie informácie sa dozviete na adrese kontakt@pmxnet.sk alebo na našich telefónnych číslach, ktoré sú uvedené v KONTAKTOCH.
Internet už od 375,- Sk mesačne!!! AKO? 20.júna 2007

Vážený zákazníci,
spoločnosť PMXnet, s.r.o. pre Vás pripravila mimoriadnu letnú ponuku v podobe zvyšovania rýchlosti pripojenia k internetu pri všetkých programoch o 100% za nezmenenú cenu mesačných poplatkov. Zmeny rýchlostí začíname postupne nastavovať všetkým zákazníkom s tým, že k 1. júlu 2007 budú mať všetci zákazníci nastavené nové parametre... Čítajte viac...

Plánované prerušenie prevádzky Internetu 27.februára 2007

Vážený zákazníci dňa 27.02. 2007 od 14:00 bola prerušená prevádzka internetového pripojenia z dôvodu prestavby chrbticovej časti siete a výmeny centrálnych serverov. Táto výmena má prispieť k zvýšeniu stability pripojenia do internetu a zároveň prispieť aj k zvýšeniu rýchlosti pripojenia. Zmeny majú priamy súvis s navyšovaním rýchlosti, ktorá sa uskutočnila dňa 15.02. 2007. Náš planovaný výpadok bol odhadovaný cca na 1hod, bohužiaľ výpadok trval dlhšie, ako sme plánovali. Všetkým sa Vám chceme touto cestou ospravedniť.

Ďakujeme za pochopenie
S pozdravom PMXnet, s.r.o.

NAVYŠOVANIE RÝCHLOSTI INTERNETOVEJ KONEKTIVITY 15.februára 2007
Dňa 15.februára 2007 naša spoločnosť pripravila pre všetkých klientov skvalitnenie internetového pripojenia. Zvýšili sme backbonovú internetovú rýchlosť s pôvodných 6MB/s na 8MB/s, pričom počas zmeny parametrov linky došlo ku krátkodobému zníženiu kvality pripojenia, čo bolo spôsobené konfiguráciou našich serverov. Veríme, že navýšenie rýchlosti prispeje k spokojnosti našich zákazníkov a k ďalšiemu zrýchleniu a skvalitnenia pripojenia do internetu.
Týmto spôsobom by sme Vám chceli poďakovať za prejavenú dôveru a priazeň, ktorú nám zachovávate.
Zriadenie INTERNETU už nemože byť lacnejšie ! 31.januára 2007
Teraz je ten správny čas na pripojenie sa k INTERNETU od spoločnosti PMXnet,s.r.o. !!! Vyberte si možnosť, ktorá je pre Vás najlepšia. Pripojenie PMXnet HomeUser iba za 1 Sk s mesačným poplatkom 500 Sk alebo zriadenie za 1990 Sk pre všetkých s mesačným poplatkom iba 400 Sk. Akcia platí od 01.02.2007 do 31.03.2007. Bližšie informácie TU alebo v časti KONTAKT.
Plánované prerušenie prevádzky Internetu 23.novembra 2006
Vážení zákazníci,
v sobotu, dňa 25.11.2006 v čase medzi 6:00 - 7:00 dôjde k plánovanému prerušeniu prevádzky Internetu. V danom čase nebude možné využívať mailové služby, webhosting, proxy server ani DNS server. Ďakujeme Vám za porozumenie.
PRINÁŠAME INTERNET PRE VZDELANIE 30.októbra 2006
Získajte dotáciu na vysokorýchlostný internet! Využite štátom dotovaný internet - teraz už úplne pre každého bez obmedzenia. Ministerstvo dopravy, pôšt a telekomunikácií SR odštartovalo druhú etapu projektu Internet pre vzdelanie, v ktorom dotuje občanom Slovenskej republiky pripojenie na Internet celkovou sumou viac ako 6000 Sk na občana. V druhej etape budú dotácie prideľované občanov bez vekového obmedzenia.
Tak neváhajte, navštívte nás v priestoroch našej predajne a príďte si objednat dotovaný internet už teraz.
NAVYŠOVANIE RÝCHLOSTI INTERNETOVEJ KONEKTIVITY 8.septembra 2006
V mesiaci september 2006 naša spoločnosť pripravila pre všetkých klientov skvalitnenie internetového pripojenia. Zvyšujeme backbonovú internetovú rýchlosť s pôvodných 4MB/s na 6MB/s. Táto zmena sa prejaví pri všetkých produktoch poskytovaných našou spoločnosťou. Presný termín realizácie navýšenia bude opäť zverejnený na našej webovej stránke. Veríme, že táto zmena prispeje k spokojnosti našich zákazníkov a k ďalšiemu zrýchleniu pripojenia do internetu.
Týmto spôsobom by sme Vám chceli poďakovať za prejavenú dôveru a priazeň, ktorú nám zachovávate.
!!! PRE VEĽKÝ ZÁUJEM AKCIA POKRAČUJE až do 15.6.2006 !!! 1.mája 2006
Ešte stále je ten správny čas na pripojenie sa k INTERNETU od spoločnosti PMXnet,s.r.o. !!! Pripojenie pre VŠETKÝCH iba za 990 Sk a prvý mesačný paušál iba za 1 Sk. Akcia pokračuje do 15.06.2006. Navštívte nás v novootvorenej predajni na ulici Hlavná 36.
AKCIA - Pripojte sa k INTERNETU ! 1.mája 2006
Teraz je ten správny čas na pripojenie sa k INTERNETU od spoločnosti PMXnet,s.r.o. !!! Pripojenie pre VŠETKÝCH iba za 990 Sk a prvý mesačný paušál iba za 1 Sk. Akcia platí od 01.05.2006 do 31.05.2006. Bližšie informácie TU alebo v časti KONTAKT.
Porovnanie cien vybraných poskytovateľov pripojenia k internetu .... 12.marca 2006
Pre porovnanie a lepšie zorientovanie sa na trhu s internetovým pripojením, sme sa rozhodli uviesť porovnanie cien pripojenia  vybraných poskytovateľov. Porovnanie zahŕňa vybrané produkty, celá ponuka operátorov je širšia, ceny sú uvedené s DPH a zaokrúlené. Tabuľku s cenami pripojení nájdete TU.
Prichádza ďalšie rozširovanie internetu .... 15.januára 2006
Po úspešnom začiatku prevádzky internetu v lokalite Hnúšta a Klenovec, sa širokopásmový internet od spoločnosti PMXnet rozširuje aj do ďalších miest. Už od 1.februára 2006 môžu náš internet využívať aj zákazníci z Rimavského Brezova. Ďalšie informácie ohľadne rozširovania internetu sa dozviete priamo na adrese kontakt@pmxnet.sk alebo telefonicky na číslach uvedených v časti KONTAKT, prípadne nás môžte navštíviť v priestoroch našej kancelárie.
Navyšovanie rýchlosti internetu a výmena technologických zariadení 7.januára 2006

V utorok, 10. januára 2006 bude plánované navýšenie backbonovej linky internetu. Pre zabezpečenie stabilnej prenosovej rýchlosti pripojenia k internetu s celkovou kapacitou 4MBit/s, bude realizovaná aj výmena technologockých zariadení, čo spôsobí výpadok internetovej konektivity. Predpokladaný výpadok pripojenia bude cca 8 - 24 hodín. Po navýšení linky a spustení nových zariadení do prevádzky sa zmení aj základný program pre zákazníkov. Čítajte viac...

Nastavenie Skype pre zakazníkov PMXnet, s.r.o. 31.októbra 2005

Skype je momentálne najpoužívanejší program na internetovú telefóniu. Na výzvy mnohých našich zákazníkov, uverejňujeme jednoduchý postup nastavenia tohto populárneho programu. Upozorňujeme, že tieto nastavenia sú určené len pre zákazníkov spoločnosti PMXnet, s.r.o. a môžu, ale nemusia fungovať u iných poskytovateľov internetu. Čítajte viac...

Plánovaná výmena technologického zariadenia 24.októbra 2005

Dňa 26.októbra 2005 v čase od 11:00 do 13:00 bude plánovaná výmena technologického zariadenia na ulici 1.mája 907 v Hnúšti. Preto bude v tomto čase internet pre niektorých zákazníkov nedostupný. Ďalšie informácie sa dozviete na našej e-mailovej adrese alebo na našich kontaktných telefónnych číslach.

Nový cenník PMXnet - ZNÍŽENIE CIEN !!! 30.septembra 2005

Od 1.októbra 2005 spoločnosť PMXnet, s.r.o. upravuje cenník za poskytovanie služieb týkajúcich sa poskytovania internetu. Úpravou sa znižujú ceny za zriadenie služby a taktiež za poskytovanie garantovaných rýchlostí pripojenia k internetu. Čítajte viac....

SÚŤAŽ o vstupenky na FREE FEST - 10.augusta V HNÚŠTI 26.júla 2005

10.augusta 2005 sa v HNÚŠTI uskutoční prvý ročník festivalu hudobných skupín s názvom FREEFEST. Na festivale sa predstavia skupiny: HORKÝŽE SLÍŽE, PALO CHODELKA + LIQUID BOOGIE ROLL, EDITOR, SMOLA A HRUŠKY, PUNKREAS, EXPERIENCE, M.E.L.L.... Spoločnosť PMXnet, s.r.o. vyhlasuje súťaž.... Čítajte viac....

ZVYŠOVANIE RÝCHLOSTÍ INTERNETU 18.júla 2005
Od pondelka 18. júla 2005 majú všetci naši zákazníci zvýšenú rýchlosť pripojenia k internetu na DVOJNÁSOBOK za nezmenenú cenu. Spoločnosť PMXnet, s.r.o. pristúpila k tomuto kroku v rámci skvalitňovania služieb zákazníkom. Ďalšie informácie sa dozviete na našej e-mailovej adrese alebo na našich kontaktných telefónnych číslach.
Dni mesta HNÚŠŤA a internet zadarmo 27 - 29.mája 2005
Pri príležitosti Dní mesta Hnúšťa, sa naša spoločnosť rozhodla prezentovať svoje produkty a dňa 28.mája 2005, v sobotu, bolo v našom stánku surfovanie po internete pre všetkých návštevníkov zadarmo a pre našich zákazníkov bolo pripravené občerstvenie, samozrejme zadarmo. Náš veľký stánok nevynechal a pohostenie si nenechal ujsť ani primátor mesta Hnúšťa Mgr. Michal Bagačka s manželkou. Čítajte viac...
Prerušenie dodávky elektrickej energie 16.mája 2005
Z dôvodu plánovaných prác na elektrickom rozvodnom zariadení zo strany SSE Žilina, bude dňa 17.5.2005 odstávka elektrickej energie v lokalite Dom služieb, bytovka Francisciho 731 a 732 v čase od 7:00-11:00 a bytovky na Klokočovej ul. č 735-738 v čase od 11:00-15:00. Z tohto dôvodu bude internet od spoločnosti PMXnet nedostupný. Za výpadok internetu sa ospravedlňujeme. Ďalšie informácie sa dozviete na adrese kontakt@pmxnet.sk alebo na našich telefónnych číslach, ktoré sú uvedené v KONTAKTOCH.
Prichádza rozširovanie internetu.... 3.apríľa 2005
Po úspešnom začiatku prevádzky internetu v lokalite Hnúšte, sa širokopásmový internet WI-FI rozširuje aj do ďalších miest a obcí. Takže od teraz môžu internet od spoločnosti PMXnet využívať aj zákazníci v KLENOVCI. Ďalšie informácie ohľadne internetu sa dozviete priamo na info-kanály v KLENOVCI, na adrese kontakt@pmxnet.sk alebo telefonicky na čísla uvedené v časti KONTAKT.
NOVÝ SERVER ! 17. marca 2005
Po krátkych výpadkoch siete a mnohých podnetov od Vás, našich zákazníkov, sme úspešne implementovali server na správu jednotlivých rýchlostí. Je to v poradí už tretí server, ktorý sa stará o Vaše pohodlné surfovanie internetom. Ďalšie otázky alebo informácie ohľadne internetu adresujte na kontakt@pmxnet.sk alebo telefonicky na čísla uvedené v časti KONTAKT.
E-MAILOVÝ server on-line ! 10. januára 2005
Pre ďalšie skvalitňovanie ponúkaných služieb sme sprístupnili e-mailový server. Tento server môžu od teraz využívať všetci naši zákaznici, ktorí majú objednaný celodenný program pripojenia k internetu. Táto služba ale nie je určená pre zákazníkov, ktorí majú objednaný najlacnejší program, v cene ktorého nie je zahrnutá emailová schránka. Bližšie informácie o nastavení schránky sa dozviete v kapitole PODPORA.
INTERNET A POČÍTAČE UŽ AJ NA SPLÁTKY ! 2. decembra 2004
NOVINKA ! jednoduchý nákup na splátky Pozor NOVINKA! Teraz Vás už nič nemôže zastaviť. Stačí si iba vybrať splátkový kalendár a internet aj s novým počítačom môže byť Váš. Už fakt nie je na čo čakať. Navštívte nás a presvedčte sa o najnizších cenách internetu. Určite neodídete naprázdno. Čitať ďalej...
Bezdrôtové WI-FI pripojenie internetu pre rodinné domy, sídliská, firmy a podniky.
Poskytujeme zdieľané pripojenie do siete internet bezšňúrovou technológiou WI-FI. Jednotlivé programy sú rozdelené podľa množstva prenesených dát alebo podľa času pripojenia - permanentne alebo časovo a kapacitne obmedzeným pripojením s agregovanou šírkou prenosového pásma. Jednou z možností, ktorú ocenia hlavne firemní zákazníci, je pripojenie k metropolitnej sieti Hnúšťa. Táto sieť poskytuje zdieľanie a prenos dát medzi jednotlivými užívateľmi. Po vytvorení VPN - Virtuálnej Privátnej Sieti - je možné spojiť dve a viac prevádzok jednej firmy. Pripravujeme taktiež spustenie hráčskeho servera na prevádzkovanie on-line hier. Čítať ďalej...
Notebook alebo PC zostava "na mieru".
Našim zákazníkom ponúkame predaj počítačov, notebookov a počítačových zostáv, komponentov a tiež príslušenstva. Predaj je realizovaný formou maloobchodu pre koncového zákazníka alebo pre predajcov výpočtovej techniky za veľkoobchodné ceny. Takže k využívaniu najlacnejšieho internetu vám už chýba iba návšteva našich obchodných priestorov, kde vám radi poradíme ako začať. Čítať ďalej...
Tvorba internetových stránok a webhosting.
Webhosting a tvorba internetových stránok od spoločnosti PMXnet s.r.o. sú ďalšie možnosti pre vás ako efektívne využiť pernamentné pripojenie k internetu. Pozrite si kapitolu WEB a uvidíte už hotové a uverejnené internetové stránky, ktoré vytvorili naši dizajnéri. Čítať ďalej...
 
     
Copyright PMXnet s.r.o.. Lokálny poskytovateľ internetu - WEB stránky - PC - Hardware - Software. © 2004 - 2010 - Všeobecné podmienky.