PMXnet s.r.o. - Váš lokálny poskytovateľ internetu - späť na úvodnú stránku
     
 
:: ÚVOD
:: AKTUALITY
:: PRIPOJENIE
:: POČÍTAČE
:: CENNÍK
:: PODPORA
:: NA STIAHNUTIE
:: KONTAKT
:: F.A.Q.
 
 
 
 
:: hľadať ::
Google
hľadať na webe
iba pmxnet.sk

 

 
Konverzný kurz = 30,1260 SKK
COMFOR = Váš špeCialista na počítače, internet a digitálny svet.

Ste pre nás dôležitým zákazníkom, či sa už rozhodnete pre kúpu počítača, potrebujete odbornú pomoc alebo len dokúpiť náplne pre Vašu fototlačiareň. Našim cieľom je Vaša spokojnosť - vždy a na prvom mieste.
Myslíme na vašu spokojnosť - Kvalitu ponúkaného tovaru staviame na jedno z 1. miest a zvláštnu pozornosť preto venujeme výberu produktov ponúkaných v predajniach COMFOR. Popri najvýhodnejšej cene vopred tiež zisťujeme záručné podmienky a testujeme spoľahlivosť ponúkaného tovaru.

Akciová ponuka - leták strana

AKCIOVÉ NOVINKY 12 / 2011 (pdf)

Máme vysoké ambície - byť Vaším špecialistom. Tým je predovšetkým ten, kto Vás počúva, hovorí zrozumiteľne a navrhuje také riešenie, ktoré je optimálne pre vaše možnosti a potreby. Pravidelne sa odborne vzdelávame. Znalosti aktualít zo sveta informačných technológií sú pre nás nutnou podmienkou pre zabezpečenie vysokej úrovne našich služieb.

Máme k Vám blízko - každá predajňa COMFOR je vyberaná podľa prísnych kritérií, ktoré spoločnosť PMXnet splnila bez problémov. Stačí už len prísť k nám a vybrať si z tovaru, ktorý máme pre Vás okamžite skladom.

 

Prídte nás navštíviť a určite neodídete naprázdno...

 
 
     
Copyright PMXnet s.r.o.. Lokálny poskytovateľ internetu - WEB stránky - PC - Hardware - Software. © 2004 - 2010 - Všeobecné podmienky.